BIELENDA Acid Fusion 3.0 Zabieg nowej generacji restrukturyzujący skórę set na 5 zabiegów

Bielenda Professional

W skład zestawu ACID FUSION 3.0 do Zabiegu nowej generacji restrukturyzująca skórę,wchodzą : 

1. 5 x Acid Fusion Hyal- Gel Face Mask Step 1 - 10ml (Maska żelowa)

2. 5 x Acid Fusion Cream Face Mask Step 2 - 20g (Maska kremowa)

3.5 x Delikatny puder do mycia twarzy 15g - Doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i pozostałości makijażu , przygotowuje do dalszej części zabiegu.

4.5 x Karta zgody na wykonanie zabiegu

To doskonała alternatywa dla osób,których skóra  nie toleruje zabiegów z retinolem.Został zminimalizowany efekt złuszczania skóry,jednocześnie zachowując najwyższą skuteczność terapii. Zabieg ten jest dosłownie ekspresowy trwa os 20-25 minut, a jeszcze co ważne można wykonywać  go niezależnie od sezonu, przez cały rok.

Mamy wspaniałych ekspertów w dziedzinie kosmetologii, którzy dbają o naszą skórę , aby była gładka , jędrna i o równym kolorycie.

Większość niedoskonałości ma swoje źródło w głębszych warstwach skóry, dlatego też eksperci marki Bielenda Professional stworzyli m.in. innowacyjny program ACID FUSION 3.0 - Zabieg nowej generacji restrukturyzujący skórę, który z udziałem kwasów ,wyróżnia się  nie stosowanymi do tej pory rozwiązaniami.

Fundamentem zabiegu jest połączenie kwasów o działaniu terapeutycznym - to kwas azelainowy,salicylowy, migdałowy.Działanie kwasów zostało wsparte kompleksem składników zwiększających  penetrację w głąb skóry.W roli promotorów wykorzystany został Skwalan, Sorbitol oraz Betaina.

Innowacją w tego typu zabiegu jest połączenie dwóch masek, których nałożenie na skórę twarzy stanowi najważniejszy etap zabiegu.

ACID FUSION 3.0 - Zabieg nowej generacji restrukturyzujący skórę,to doskonała alternatywa dla osób,których skóra  nie toleruje zabiegów z retinolem.Został zminimalizowany efekt złuszczania skóry,jednocześnie zachowując najwyższą skuteczność terapii. Zabieg ten jest dosłownie ekspresowy trwa os 20-25 minut, a jeszcze co ważne można wykonywać  go niezależnie od sezonu, przez cały rok.

W skład zestawu ACID FUSION 3.0 do Zabiegu nowej generacji restrukturyzująca skórę,wchodzą : 

1. 5 x Acid Fusion Hyal- Gel Face Mask Step 1 - 10ml (Maska żelowa)

2. 5 x Acid Fusion Cream Face Mask Step 2 - 20g (Maska kremowa)

3.5 x Delikatny puder do mycia twarzy 15g - Doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i pozostałości makijażu , przygotowuje do dalszej części zabiegu.

4. 5 x Karta zgody na wykonanie zabiegu.

Aby wykonać zabieg najpierw wykonujemy u klientki demakijaż twarzy  stosując Delikatny puder  do mycia twarzy,Następnie  aplikujemy  żelową maskę Acid Fusion Hyal- Gel Face Mask Step 1, delikatnie wcieramy ,dalej aplikujemy maskę kremową Acid Fusion Cream Face Mask Step 2 i również wcieramy delikatnie.Dzięki takiemu zastosowaniu dwóch masek łączymy działanie  składników aktywnych  zawartych w produktach z mechanicznym usunięciem komórek naskórka, gwarantując przy tym równomierne wnikanie kwasów.Maski mają różne formuły - żelową oraz kremową Zastosowane podłoża kwasowe zostały tak dobrane  aby zapewnić równomierne ,długotrwałe i bezpieczne działanie na skórę. Aplikacja hybrydowa  gwarantuje intensywne i skuteczne działanie, jak również  niweluje uczucie ściągnięcia  czy wysuszenia na skórze. Obie maski nie wymagają neutralizacji.Maska kremowa zapewnia okluzję, która zwiększa komfort oraz zapewnia maksymalne bezpieczeństwo zabiegu.Maski mogą pozostać na skórze nawet do 10 godzin.

Klientka preparaty zmywa w domu, po upływie czasu zleconego przez osobę wykonującą zabieg w gabinecie.

Pierwsze efekty widoczne są od razu po zmyciu maski.Skóra jest rozjaśniona , napięta i wygładzona, a jej koloryt wyrównany, ujścia gruczołów łojowych zwężone,a stany zapalne zredukowane.

Uwaga !!!  Teraz Set zabiegowy Acid Fusion 3.0  aż 20% taniej.

Nieodzowną częścią zabiegu  ACID FUSION 3.0 jest pielęgnacja domowa. 

Zachęcamy więc do zaopatrzenia się w naszej hurtowni w profesjonalne kosmetyki linii detalicznej, do odsprzedaży dla swoich klientów, tj. 

ACID FUSION 3.0 - Delikatnie peelingujący żel do mycia twarzy 200ml

ACID FUSION 3.0 - Tonik z kwasem migdałowym 200ml

ACID FUSION 3.0 - Zaawansowany krem korygujący niedoskonałości 50ml

Prezentacja zestawu Acid Fusion 3.0

Unboxing setu zabiegowego Acid Fusion 3.0

Zestaw Acid Fusion 3.0 zawiera 5 zabiegów:

– 1 x Delikatny puder do mycia twarzy, 100g

– 5 x 2ml Acid Fusion Hyal-Gel Face Mask Step 1

– 5 x 4g Acid Fusion Cream Face Mask Step 2

– 5 x Karta Klienta

Zabieg kwasami bez widocznego złuszczania?

To nie możliwe! A jednak!

Acid Fusion 3.0 to zabieg restrukturyzacji skóry bez efektu intensywnego złuszczania. Pięć specjalnie dobranych kwasów pozwala na jej pełną przebudowę. Zabieg działa bezpiecznie oraz zapewnia długotrwałe efekty. Acid Fusion 3.0 to nowa generacja zabiegów z kwasami!

Zabiegi z kwasami wykonuj również latem! Od teraz to możliwe. To innowacja, na którą czekałaś. Kochasz zabiegi z kwasami? Wykonuj je zawsze, kiedy Twoja skóra tego potrzebuje. Acid Fusion 3.0 to nowa generacja zabiegów z kwasami. 

Dwie maski stosowane w zabiegu Acid Fusion 3.0 mają różne formuły i różne działanie. Maska żelowa delikatnie złuszcza, a jednocześnie ogranicza nadmierne przesuszenie skóry. Natomiast maska kremowa zapewnia długotrwałe działanie kwasów. Za sprawą dodatkowych składników reguluje działanie gruczołów łojowych, zmniejsza utratę wody oraz odtwarza barierę naskórkową. Maski należy wmasować w skórę. Pozwala to na idealne połączenie wszystkich substancji aktywnych zawartych w obu preparatach. Acid Fusion 3.0 to nowa generacja zabiegów z kwasam!

PRZECZYTAJ PEŁNY ARTYKUŁ EXPERCKI O ACID FUSION 3.0 NA NASZYM BLOGU

137620
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania