ANTI POLLUTION Zestaw dotleniająco-detoksykujacy, aktywator koncentratu Farmona

ANTI POLLUTION Zestaw dotleniająco-detoksykujacy, aktywator koncentratu Farmona

Farmona

Podstawą linii Anti Pollution jest innowacyjne połączenie składników aktywnych ,które dotleniają ,odświeżają i chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Anti Pollution to Zestaw dotleniająco-detoksykujacy 10x3g, 30ml

W skład zestawu wchodzi : Koncentrat dotleniająco-detoksykujący+ Aktywator koncentratu.

W efekcie skóra staje się dotleniona, promienna i w lepszej kondycji.

To doskonały zestaw produktów dotleniająco-detoksykujących,Na pewno będziesz zadowolona z ich zakupu.Doskonały dla cery już od 20 roku życia.Niezbędny do zabiegów dla skóry szarej ,zmęczonej pozbawionej energii i blasku.

Codziennie skóra nasza narażona jest na na działanie niekorzystnych czynników jak: zanieczyszczenie środowiska klimatyzowane pomieszczenia, stres, Promieniowanie UV, czy dym papierosowy. Aby skóra była zdrowa i piękna, potrzebuje tlenu,który jest bardzo ważny dla prawidłowych przemian metabolicznych.W momencie kiedy jego ilość spada, pojawiają się delikatne zmarszczki i skóra wiotczeje.

Podstawą linii Anti Pollution jest innowacyjne połączenie składników aktywnych ,które dotleniają ,odświeżają i chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Zestaw Anti Pollution zawiera : 

- Koncentrat dotleniająco-detoksykujący,zawiera w składzie bogate składniki aktywne : Pronalen BIO-Protect, kompleks ekstraktów roślinnych ,chroniących skórę przed uszkodzeniami wywołanymi przez toksyczne substancje i promieniowanie UV. Niacinamid,witamina B3, reguluje procesy odnowy naskórka, wyraznie poprawia strukturę i koloryt skóry.Działa antyoksydacyjnie i immunostymulująco. Acti Vitamin-D,działa analogicznie do witaminy D.aktywuje naturalne funkcje immunologiczne , przyspiesza regenerację funkcji barierowych i reguluje proces prawidłowej gospodarki wodno-lipidowej.

- Aktywator koncentratu do pielęgnacji gabinetowej.Aktywator,czyli baza dodana do ampułki aktywuje zawarte w niej składniki aktywne jak Pantenol,ekstrakt z aloesu,Oxygen,Booster

W efekcie skóra staje się dotleniona, promienna i w lepszej kondycji.

APO0000
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania