Shape Architect - Kwasowy peeling do ciała- aktywator 150ml Bielenda

Bielenda Professional

To absolutna nowość !!!!

Dla skóry z utratą jędrności i elastyczności,skóry wiotkiej ,pozbawionej napięcia, o różnej formie cellulitu, rozstępach, nadmiernej tkance tłuszczowej (brzuch,uda, pośladki) Dla skóry wymagającej intensywnego nawilżenia i regeneracji.Doskonale przygotowuje skórę do zabiegów wyszczuplających, redukujących cellulit. Można stosować go zwłaszcza pod bandaże modelujące, co zwiększa efektywność zabiegu. Skóra po zastosowaniu peelingu do ciała staje się wygładzona i  rozjaśniona ,doskonale przygotowana do dalszej części zabiegu.

Preparat zawiera mieszankę kwasów , przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego w gabinetach kosmetycznych,przez wykwalifikowany personel.

Gładkie,jędrne ciało,zgrabna sylwetka ,to chyba marzenie każdej kobiety i nie tylko kobiety ?

Koniec lata,opalone ciało , ale zbliża się zima, jeszcze nie wiele pięknych słonecznych dni złotej jesieni.Ubieramy ciepłe płaszcze, szaliki ,czapki ale nadal chcemy dbać o nasze ciało przez cały rok.

Kosmetolodzy myślą o nas, o naszych klientach wprowadzając na rynek co rusz to bardziej skuteczne i wyszukane produkty dla nawet bardzo wymagającego klienta, oczekującego natychmiastowych efektów.

Nie może więc zabraknąć w Twoim gabinecie Shape Architekt - Kwasowego peelingu do ciała - aktywator.

To absolutna nowość !!!!

Dla skóry z utratą jędrności i elastyczności,skóry wiotkiej ,pozbawionej napięcia, o różnej formie cellulitu, rozstępach, nadmiernej tkance tłuszczowej (brzuch,uda, pośladki) Dla skóry wymagającej intensywnego nawilżenia i regeneracji.

Shape Architekt - Kwasowy peeling do ciała - aktywator , to produkt z zawartością kwasu laktobionowego,mlekowego, cytrynowego oraz glikolowego,doskonale przygotowuje skórę do zabiegów wyszczuplających, redukujących cellulit. Można stosować go zwłaszcza pod bandaże modelujące, co zwiększa efektywność zabiegu. Skóra po zastosowaniu peelingu do ciała staje się wygładzona i  rozjaśniona ,doskonale przygotowana do dalszej części zabiegu.

Uwaga !  Preparat zawiera mieszankę kwasów , przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego w gabinetach kosmetycznych,przez wykwalifikowany personel.Produkt ten należy aplikować w rękawiczkach jednorazowych, należy unikać  kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.

Sposób użycia : odpowiednią ilość peelingu nanieść na skórę objętą zabiegiem ( brzuch, nogi,pośladki), delikatnie rozmasować i pozostawić do wchłonięcia.

137605
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania