• Nowy

Rzęsy - Angels look C 0,03 12 - Womanity Lashes

Womanity Lashes

Wręcz idealne do zagęszczania rzęs do tzw. metody objętościowej.

Cieniutki pasek , który sprawia że rewelacyjnie ściąga się rzęsy z paska.Są jedwabiście miękkie , niezwykle praktyczne , ponieważ stopki rzęs po włożeniu do kleju nie twardnieją i nie uwierają w powiekę. dobrze wiążąc się z klejem. Lepiej przywierają do naturalnej rzęsy dzięki lekko matowemu wykończeniu.Są odporne na warunki otoczenia - temperaturę i warunki atmosferyczne. Nie prostują, i nie puszą się pod wpływem wilgoci. Wytrzymują większą temperaturę otoczenia bez uszczerbku na strukturę rzęs np. gorąca para wodna, ogień.

Półmatowa struktura i piękna czerń, zapewnia naturalne piękno rzęs bez efektu przerysowania.

Womanity Lashes jest marką, stworzoną z myślą o zaspokojeniu stale rosnących potrzeb stylistów rzęs w oparciu o ich doświadczenie i oczekiwania. Do Państwa dyspozycji oddajemy najwyższej jakości rzęsy syntetyczne z domieszką włókien jedwabnych. Parametry naszych rzęs dorównują  jakością  czołowym markom działających na rynku światowym.

Doskonałe dla najbardziej wymagających stylistek i z pewnością je pokochacie !!!!!!

Angels look C 0,03 12 - Womanity Lashes to  rzęsy wysokiej jakości , posiadające niezwykłe zalety zarówno dla Stylistów , jak i Klientek które będą je nosić. To między innymi cieniutki pasek , który sprawia że rewelacyjnie ściąga się rzęsy z paska.Są jedwabiście miękkie , dzięki czemu zachowują piękny regularny skręt rzęs. Niezwykle praktyczne , ponieważ stopki rzęs po włożeniu do kleju nie twardnieją i nie uwierają w powiekę.Nie ślizgają się, dobrze wiążąc się z klejem. Lepiej przywierają do naturalnej rzęsy dzięki lekko matowemu wykończeniu.Są odporne na warunki otoczenia - temperaturę i warunki atmosferyczne. Nie prostują, i nie puszą się pod wpływem wilgoci. Wytrzymują większą temperaturę otoczenia bez uszczerbku na strukturę rzęs np. gorąca para wodna, ogień.

Wręcz idealne do zagęszczania rzęs do tzw. metody objętościowej.

Czy macie jeszcze jakieś wątpliwości aby zakupić i wypróbować nasze rzęsy, z pewnością będziecie zadowoleni z ich jakości, nie wspominając już o zadowoleniu Waszych klientek.

Półmatowa struktura i piękna czerń, zapewnia naturalne piękno rzęs bez efektu przerysowania.

W sprzedaży rzęs Womanity Lashes posiadamy również rzęsy : 

Skręty:  C o Grubości: 0,05mm /0,07mm/

Dostępne długości pojedyncze: 7mm-15mm oraz  

o Grubości : 0,10mm 

Dostępne długości pojedyncze : 9mm- 13mm

Ponadto : Wersje MIX: 

Skręty D

Grubości: 0,05mm /0,07mm

Dostępne długości pojedyncze: 7mm-15mm

Ponadto : Wersje MIX

C0,03 12
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania