Apis Zestaw Sekret młodości

APIS Professional

W skład ZESTAWU Sekret Młodości  wchodzą produkty przeznaczone dla cery dojrzałej, wymagającej ujędrnienia , wygładzenia i poprawy napięcia skóry :

Maska wypełniająco-napinająca 200ml - (52595)

Serum pod oczy wypełniająco-napinające 50ml (52615)

Krem wypełniająco-napinający 100ml (52635)

Koncentrat wypełniająco-napinający 30ml - (52625)

Zestaw nazywany również Magią diamentowego pyłu, jak sama nazwa wskazuje Sekret młodości. Innowacyjny kompleks Linefill ™ -

Ekskluzywna Linia wypełniająco- napinająca.To siła aktynych kremów,masek,serum w jednym Zestwie.

A to jeszcze nie koniec - teraz w rewelacyjnej cenie !!!. Nie przegap tej okazji, bo wszystkie te produkty znajdą z pewnością zastosowanie w wykonywanych na co dzień przez Ciebie zabiegach a szczególnie w zabiegu wypełniająco- napinającym. 

W skład ZESTAWU Sekret Młodości  wchodzą produkty przeznaczone dla cery dojrzałej, wymagającej ujędrnienia , wygładzenia i poprawy napięcia skóry :

Maska wypełniająco-napinająca 200ml  (52595)- posiada wyjątkową formułę żelowo-kremowej maski i zawiera kompleks Linefill ™ , który zwiększa syntezę i akumulację lipidową.Jest bogata w sezaminę aktywną z nasion sezamu, wzbogaconą algą brunatną Ascophyllum Nodosum i Fucus Vesiculosus, która stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawia mikrokrążenie.Kwas hialuronowy, rewitalizujący,Ekstrakt z orchidei, antyoksydent opózniający proces starzenia.Skwalen z oliwek, dający efekt wypełniający.

Krem wypełniająco-napinający 100ml (52635) - przywraca gęstość skóry,długotrwałę nawilżenie,redukuje zmarszczki, dzięki składnikom aktywnym jak : kompleks Linefill ™ ,aktywujący bazę lipidową.Algi brunatne Ascophyllum Nodosum i Fucus Vesiculosus, która stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawia mikrokrążenie.Ekstrakt z orchidei ,rewitalizujący .    Kwas hialuronowy,nawilżający,Skwalen z oliwek ,opózniający proces starzenia, antyoksydant.

Serum pod oczy wypełniająco-napinające 30ml (52615) - redukuje zmarszczki poprzez wypełnienie, przyspiesza odnowę komórkową, nawilża i poprawia kontur i kondycję skóry wokół oczu, dzięki zawartości składników aktywnych jak :kompleks Linefill ™ ,Algi brunatne Ascophyllum Nodosum i Fucus Vesiculosus,Ekstrakt z orchidei,Kwas hialuronowy,skwalen z oliwek.

Koncentrat wypełniająco-napinający 30ml (52625)- wysokoskoncentrowany preparat ,dzięki składnikom aktywnym jak : kompleks Linefill ™ ,Algi brunatne Ascophyllum Nodosum i Fucus Vesiculosus,Ekstrakt z orchidei,Kwas hialuronowy,skwalen z oliwek, zapewnia silne nawilżenie , wygładzenie zmarszczek poprzez wypełnienie i optymalnie napina skórę.

No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania