Pakiet Multiwitaminowy-Edycja limitowana z odżywką do skórek Bielenda

Bielenda Professional

W skład  Pakietu Multiwitaminowego -Edycja limitowana z odżywką do skórek i ,wchodzą produkty takie jak : 

- Multiwitaminowy peeling do dłoni 175 g

- Multiwitaminowy krem do dłoni 300 ml

- Multiwitaminowa maska parafinowa do dłoni 150 g

Uwaga ! Produkt ten ,zalecany jest również do masażu dłoni.Produkt ten może ulec krystalizacji, co nie obniża jego jakości. 

+ Gratis !!   Multiwitaminowa odżywka do skórek 15ml

Znowu niskie temperatury ,ogrzewanie w mieszkaniu, samochodzie itd.  przesuszone , szorstkie dłonie.

Ciągle trzeba dbać o nie.Warunki atmosferyczne - słońce, wiatr, woda, .Dłonie wysuszają się. Musimy im pomóc. Nie może więc zabraknąć w Twoim gabinecie Pakiet Multiwitaminowy -Edycja limitowana z odżywką do skórek !!

W Pakiecie trzech preparatów dodatkowo 1 produkt otrzymujesz gratis !!

To wysokiej jakości produkty z zawartością bogatych składników aktywnych.

W skład  Pakietu Multiwitaminowego -Edycja limitowana z odżywką do skórek i ,wchodzą produkty takie jak : 

- Multiwitaminowy peeling do dłoni 175 g- idealny dla skóry zniszczonej, wymagającej odbudowy i regeneracji.Usuwa martwe komórki naskórka,pobudza mikrocyrkulację i przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych,intensywnie nawilża .Skóra staje się jedwabiście gładka.Posiada składniki aktywne jak:  Masło Shea, Pumeks, Niacynamid,Witamin Complex.

- Multiwitaminowy krem do dłoni 300 ml- idealny produkt dla skóry zniszczonej, wymagającej odbudowy i regeneracji.Głęboko nawilża ,łagodzi podrażnienia odżywia.Chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, doskonale się wchłania, nie pozostawiajjąc uczucia lepkości.Skóra staje się jedwabiście gładka.Posiada składniki aktywne jak: Masło Shea,Lanolina,D-panthenol,Koenzym Q10,Karnityna,Niacynamid,Witamina C , Witamina E.

- Multiwitaminowa maska parafinowa do dłoni 150 g -  to produkt dla skóry zniszczonej, wymagającej odbudowy i regeneracji.Głęboko nawilża ,wspomaga odbudowę płaszcza hydrolipidowego skóry.Chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem, niweluje uczucie szorstkości ,świądu i ściągania.Zapobiega pękaniu skóry,zmiękcza ją i uelastycznia naskórek.Natłuszcza i odżywia.Skóra staje się jedwabiście gładka.To wysokiej jakości produkt z zawartością bogatych składników aktywnych : Masło Shea, Lanolina,Witamina A,Witamina E,Koenzym Q10,Karnityna

Uwaga ! Produkt ten ,zalecany jest również do masażu dłoni.Produkt ten może ulec krystalizacji, co nie obniża jego jakości. 

+ Gratis !!   Multiwitaminowa odżywka do skórek 15ml

200972
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania