INDIA REVIVE Oczyszczający peeling do ciała 600g Farmona

INDIA REVIVE Oczyszczający peeling do ciała 600g Farmona

Farmona

Dla skóry potrzebującej regeneracji, rewitalizacji,ze skłonnością do przetłuszczania, niedotlenionej, wymagającej detoksykacji.

To peeling oczyszczający z linii India Revive. połączenie argilloterapii z zaawansowanymi składnikami aktywnymi ,zapewnia oczyszczenie i rewitalizację skóry.Sprawia ,że staje się zregenerowana, optymalnie nawilżona i pełna blasku.

Szukasz coś dla swojej klientki , która ma skórę potrzebującą regeneracji, rewitalizacji, ma skórę ze skłonnością do przetłuszczania,jest niedotleniona, wymaga detoksykacji ?

Właśnie znalazłaś. To peeling oczyszczający z linii India Revive. Połączenie argilloterapii z zaawansowanymi składnikami aktywnymi ,zapewnia oczyszczenie i rewitalizację skóry.Sprawia ,że staje się zregenerowana, optymalnie nawilżona i pełna blasku.

Ekstrakt z bambusa zawarty w peelingu oczyszczającym regeneruje ,nawilża i pobudza metabolizm skóry, natomiast glinka wulkaniczna Ghassoul - oczyszcza i detoksykuje, zapewnia skórze wygładzenie i wyraźne odmłodzenie.Olej kokosowy - przyspiesza regenerację skóry , zmniejszając szorstkość naskórka.Odbudowuje barierę hydrolipidową naskórka oraz łagodzi podrażnienia.Bardzo ważnym również składnikiem jest Revolu Hydra Peel - to multifunkcyjny kompleks , minimalizujący uszkodzenia naturalnej warstwy ochronnej naskórka.Dostarcza cennych składników i regeneruje płaszcz hydrolipidowy skóry poprzez ich optymalną depozycję na jej powierzchni..Zawiera substancje biomimetyczne, dzięki którym skóra staje się nawilżona i natłuszczona.Niezbędne naturalne drobinki bambusa pomagają w usunięciu obumarłego naskórka , wszystkie te składniki zawarte w peelingu przygotowują skórę do dalszego zabiegu .

Sposób użycia : z wyłączeniem biustu nałożyć peeling oczyszczający na partie ciała objęte zabiegiem.Wykonać krótki masaż kolistymi ruchami, następnie zmyć ciepłą wodą pod prysznicem, bądź wilgotnym i ciepłym kompresem.Osuszyć skórę ręcznikiem i nałożyć odpowiednie produkty do dalszej części zabiegu, np.India Revive - Regenerująca maska do ciała, India Revive - Regenerujący olej do masażu, India Revive - Regenerujący balsam do ciała.

AJU2000
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania