DUET Skin Breath -2- fazowe serum dotleniające do twarzy 30ml + Energetyzujący krem pod oczy Bielenda

Bielenda Professional

W celu zintensyfikowania i przedłużenia efektów zabiegu dla każdej cery, ale wymagającej regeneracji. Skóry zmęczonej, niedotlenionej, skóry palacza ,poszarzałej dotkniętej przedwczesnym starzeniem i stresem oksydacyjnym,skóry osób nadużywających opalania.Niezbędny również może okazać się podczas zabiegu preparat na okolice oczu. 

Nie przegap więc takiej okazji dwa produkty w DUECIE !! teraz o 20% taniej !!!!

SKIN BREATH -2- fazowe serum dotleniające do twarzy 30ml

SKIN BRATH- Energetyzujący kofeinowy krem pod oczy 15ml 

Potrzebujesz czegoś wyjątkowego w celu zintensyfikowania i przedłużenia efektów zabiegu dla każdej cery, ale wymagającej regeneracji. Skóry zmęczonej, niedotlenionej, skóry palacza ,poszarzałej dotkniętej przedwczesnym starzeniem i stresem oksydacyjnym,skóry osób nadużywających opalania.Niezbędny również może okazać się podczas zabiegu preparat na okolice oczu. 

Nie przegap więc takiej okazji dwa produkty w DUECIE !! teraz o 20% taniej !!!!

SKIN BREATH  - 2- fazowe serum dotleniające do twarzy 30ml - doskonale odświeża skórę , dotlenia, rozjaśnia i rozświetla dodając jej blasku. Zalecany do odsprzedaży dla klientów do pielęgnacji domowej jest SKIN BREATH -  2-fazowe serum dotleniające do twarzy .To doskonały produkt w celu wydłużenia efektów zabiegu energetyzująco-dotleniającego, do pielęgnacji domowej z linii Skin Breath.Jego siłą jest zastosowany w kosmetykach Oxyenergy Complex, na który składają się m.in. Żeń-szeń, Koenzym Q10, Karnityna i Minerały, które zostały zamknięte w wyjątkowych formułach pozwalających niemal natychmiast poczuć i zobaczyć jego działanie.

2-fazowe serum dotleniające do twarzy zawiera składniki aktywne takie jak: Kofeina,poprawia mikrokrążenie podskórne Minerały morskie,głęboko wnikają w pory skóry i oczyszczają je, stymulują metabolizm komórkowy,wspomagają wydalanie substancji toksycznych.Działają na skórę łagodząco , wzmacniają ją i rewitalizują.Trehaloza,chroni skórę przed utratą nawilżenia,zapobiega degradacji fibroblastów,Kwas hialuronowy, łączy z sobą włókna kolagenowe i elastynowe w skórze właściwej .

Sposób użycia : nanieść na twarz i delikatnie wmasować.

SKIN BRATH- Energetyzujący kofeinowy krem pod oczy 15ml-  dla każdej skóry wokół oczu ,a szczególnie suchej i wrażliwej, niedotlenionej.Odpowiedzialne za wspaniałe działanie tego produktu są składniki aktywne jak ; Kofeina,poprawia mikrokrążenie podskórne, Żeń-szeń, przywraca witalność dzięki bogactwu witamin ,minerałów,aminokwasów,polisacharydów i najważniejszych -ginsenozydów, które zwiększają  zdolność hemoglobiny do przyłączania tlenu,wpływając na lepsze odżywienie i dotlenienie skóry.Świetlik,nawilża, zmniejsza obrzęk i cienie pod oczami.

Sposób użycia : można użyć na zakończenie zabiegu na okolice oczu delikatnie wklepując, jak również zaproponować klientom do odsprzedaży w celu wzmocnienia i utrwalenia efektów zabiegu, do profesjonalnej pielęgnacji domowej z linii Skin Breath.

201072
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania