Bielenda- Duet Krem ochronny SPF50 50ml + Post Treatment Care - Wysoka ochrona Krem do twarzy SPF50+ &PA++ 50ml

Bielenda Professional

To świetna okazja, nie tylko z uwagi na cenę choć jest imponująca ,ale zawartość tego Duetu :

Krem ochronny SPF50 50ml - doskonały na zakończenie zabiegu, przeznaczony dla cery wrażliwej, cery z bielactwem,po zabiegach depigmentacyjnych.Doskonale koi i łagodzi podrażnienia, wygładza i odpowiednio nawilża skórę.Zapewnia wysoka ochronę UVA i UVB, SPF50 .

Post Treatment Care- Wysoka ochrona Krem do twarzy SPF50 + &PA+ 50ml - do profesjonalnej pielęgnacji domowej, w celu przedłużenia  działa i efektów zabiegu .Zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, koi i łodzi podrażnienia,odżywia i nawilża skórę.

Tak…. na pewno się nie mylisz !!!! DUET - Krem ochronny SPF50 50ml + Post Treatment Care- Wysoka ochrona Krem do twarzy SPF50 + &PA++ 50ml w tak super cenie !!

To świetna okazja, nie tylko z uwagi na cenę choć jest imponująca ,ale zawartość tego Duetu :

Krem ochronny SPF50 50ml - do profesjonalnej pielęgnacji domowej, w celu przedłużenia  działa i efektów zabiegu ,przeznaczony dla cery wrażliwej, cery z bielactwem,po zabiegach depigmentacyjnych.Doskonale koi i łagodzi podrażnienia, wygładza i odpowiednio nawilża skórę.Zapewnia wysoka ochronę UVA i UVB, SPF50, dzięki zawartości składnikom aktywnym jak : Masło Karite, naturalny filtr UV chroni skórę przed szkoliwym działaniem promieni słonecznych i zanieczyszczeniami środowiska.Wzmacnia ,odżywia i regeneruje naskórek. Kwas hialuronowy, posiada zdolność zatrzymywania wody w naskórku  i Boswellia Serrata, wykazuje niezwykłe właściwości antybakteryjne, kojące i łagodzące podrażnienia.

Post Treatment Care- Wysoka ochrona Krem do twarzy SPF50 + &PA+ 50ml - do profesjonalnej pielęgnacji domowej, w celu przedłużenia  działa i efektów zabiegu .Zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, koi i łodzi podrażnienia,odżywia i nawilża skórę.

201060
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania