Vegan Nature - Olej do masażu 500ml Farmona

Farmona

To produkt do masażu idealny do każdego zabiegu na ciało.Zabieg z udziałem produktów z linii Vegan Nature, przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, dla osób przemęczonych, zabieganych, z poczuciem “braku energii”, którzy pragną się zrelaksować oraz kompleksowo zadbać o swoje ciało. 

Dzięki zawartości składników aktywnych jak : olej buitti, awokado,oleju ze słodkich migdałów, botanicznego kompleksu ekstraktów z alg morskich ,doskonale odpręża mięśnie ,pobudza odnowę naskórka, dostarcza skórze nienasyconych kwasów tłuszczowych,odżywia i nawilża naskórek.Wyraźnie poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Gładkie,jędrne, pachnące, wypoczęte, zrelaksowane ciało, to chyba marzenie każdej kobiety i nie tylko kobiety ?

Kosmetolodzy myślą o nas, o naszych klientach wprowadzając na rynek co rusz to bardziej skuteczne i wyszukane produkty dla nawet bardzo wymagającego klienta, oczekującego natychmiastowych efektów.

Nie może więc zabraknąć w Waszym gabinecie produktów z linii Vegan Nature - 100% wegańskich preparatów zalecanych do pielęgnacji i masażu ciała.To minimum 90% naturalnych składników, niezwykłych, delikatnych zapachów inspirowanych czterema żywiołami jak : woda,ogień,ziemia ,powietrze.Aromaty dobiera się w zależności od nastroju i upodobań klienta.

Zabieg z udziałem produktów z linii Vegan Nature, przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, dla osób przemęczonych, zabieganych, z poczuciem “braku energii”, którzy pragną się zrelaksować oraz kompleksowo zadbać o swoje ciało. Ponadto doskonała propozycja przed ważnym spotkaniem, kiedy chcemy być w wyjątkowej formie fizycznej i psychicznej.To prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów , pozwala na pełen wypoczynek i relaks. 

Na pewno będziecie zadowoleni z zakupu Vegan Nature - Olej do masażu  produktu idealnego do każdego zabiegu na ciało.

Dzięki zawartości składników aktywnych jak : olej buitti, awokado,oleju ze słodkich migdałów, botanicznego kompleksu ekstraktów z alg morskich ,doskonale odpręża mięśnie ,pobudza odnowę naskórka, dostarcza skórze nienasyconych kwasów tłuszczowych,odżywia i nawilża naskórek.Wyraźnie poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Sposób użycia : w przypadku masażu całego ciała wlać do miseczki około 30ml oleju, dodać 5 kropli olejku zapachowego dopasowanego do upodobań klienta.Wymieszać,, nałożyć na skórę i wykonać masaż.Preparat można również stosować bez dodawania zapachu, w tym także do masażu twarzy.

PRO7017
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania