FACE ROLLER Mikroigłowa oksfoliacja skóry kwasami Farmona

FACE ROLLER Mikroigłowa oksfoliacja skóry kwasami Farmona

Farmona

Face Roller to nowe linie , które zostały zainspirowane najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej.Receptury w skład których wchodzą najwyższej jakości składniki aktywne zapewniają kompleksowe działanie i długotrwałe efekty. Nie wahaj się czy kupić Face Roller Mikro igłowa eksfoliacja skóry kwasami 5 x 5ml, Twoje klientki już po pierwszym zabiegu przy użyciu Face Roller będą bardzo zadowolone i na pewno znowu wrócą do Ciebie.

Jest to profesjonalny preparat oparty na kwasach organicznych ,przeznaczony do zabiegów hybrydowych,łączących mikro nakłuwanie skóry z eksfoliacją kwasami.Zalecana długość igieł derma rollera to 0,3 - 0,5 mm w zależności oczywiście od rodzaju i kondycji skóry.

Preparat prowadzi do eksfoliacji skóry przy jednoczesnym zminimalizowaniu procesu łuszczenia.Delikatny proces złuszczania może nastąpić po 1-2 dni po zabiegu i trwać do 2 dni.

Składniki aktywne to : 8% Kwasów, Kwas szikimowy,Kwas fitowy,Kwas migdałowy.

Sposób użycia: przed zabiegiem wykonać demakijaż twarzy , szyi i dekolt za pomocą np. Wody micelarnej ,następnie tonizować skórę tonikiem łagodzącym .Skórę objętą zabiegiem zdezynfekować i odtłuścić preparatem do dezynfekcji skóry.Przejść do mikronakłuwania, stosująć się do zasad pracy z derma rollerem.(długość igieł dobrać w zależności od rodzaju i kondycji skóry).Po zakończeniu zabiegu,skórę objętą zabiegiem zdezynfekować i następnie rozprowadzić równomiernie preparat w miejscu objętym zabiegiem.Uważać aby nie dostał się do oczu. Obserwować reakcję skóry , w razie potrzeby przemyć kilkakrotnie wodą.Dalej po zakończeniu, po całkowitym wchłonięciu, zaaplikować maskę regenerująco- łagodzącą.

Uwaga ! Po zabiegu może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie skóry uczucie szczypania i mrowienia, które może utrzymać się do kilku godzin , w zależności od wrażliwości i rodzaju skóry.

Efekt po zabiegu ! Skóra staje się jędrna i elastyczna,zmarszczki zostają spłycone ,natomiast koloryt skóry wyrównany.Przywraca młody i świeży wygląd.

Przeciwwskazania ! Stany zapalne skóry, stany alergiczne, podrażnienia, alergia na składniki zawarte w produkcie,aktywna opryszczka,liczne znamiona barwnikowe,skóra naczynkowa ,trądzik różowaty,skłonność do bliznowców, ciąża , karmienie piersią,doustna terapia retinoidami do 6 m-cy przed zabiegiem. Ciężkie postacie trądziku,choroby skóry (AZS,trądzik ropowiczy,łuszczyca , egzema)choroby autoimmunologiczne,zabiegi chirurgiczne w obrębie który poddawanej zabiegowi do 2 m-cy przed zabiegiem

ROL0001
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania