50% Kwas migdałowy + PHA 50 ml Norel

Mandelic Acid - 50% Kwas migdałowy + PHA 50 ml Norel

Norel

Dla cery zanieczyszczonej ,trądzikowej, tłustej, rozszerzone pory, z przebarwieniami, i nierówną pigmentacją, z dyschromią, z nierówną teksturą i szorstkością naskórka.Cery zanieczyszczonej wymagającej odświeżenia.,dojrzałej z brakiem jędrności ,ze zmarszczkami. Warto na pewno wypróbować  działanie Mandelic Acid - 50% Kwas migdałowy + PHA  idealny preparat do zabiegu eksfoliacji.

Dbając o naszą skórę, ciągle poszukujemy nowych produktów, które sprawią niemal natychmiastowe i wyraźne efekty działania zabiegów i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientek.

Doskonale oczyszcza skórę , zapewnia działanie antybakteryjne i sebostatyczne -  przyśpiesza gojenie wyprysków trądzikowych, zmniejsza łojotok i błyszczenie skóry.Wygładza zmarszczki ,poprawia strukturę naskórka, zmniejsza rozszerzone pory.Rozjaśnia plamy i przebarwienia. Stymuluje wzrost skóry właściwej i żywych warstw naskórka,poprawia jędrność skóry,regeneruje.Pobudza syntezę kolagenu,elastyny i glikozaminoglikanów.

Chroni przed tworzeniem się nowych przebarwień. Oczyszcza i wygładza skórę, przywracając jej blask i świeży wygląd.

Uwaga ! Nie należy stosować u osób uczulonych na którykolwiek składnik aktywny w preparacie,uszkodzony naskórek, bezpośrednio po depilacji wosku, aktywna opryszczka, brodawki wirusowe,łuszczyca, omijać znamiona barwnikowe podczas zabiegu.

Sposób użycia : nałożyć pędzelkiem na skórę twarzy, szyi i dekoltu 50% kwas migdałowy omijając okolice oczu oraz błon śluzowych ust i nosa.Czas aplikacji zależy od reakcji  skóry klienta i liczby zabiegów .Następnie skórę objętą zabiegiem zmyć letnią wodą i przetrzeć nasączonymi neutralizatorem wacikami.

Uwaga ! Zaleca się : I,II zabieg - 2-4 minuty,  III,IV zabieg - 4-6 minut,  V,VI zabieg - do 6 minut

PP363
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania