Peeling enzymatyczny 100 ml - Norel

Norel

Doskonały peeling o konsystencji delikatnego kremu, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej z problemami naczynkowymi.Dzięki zawartości składników, doskonale złuszcza i oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka.,wygładzając ją i delikatnie rozjaśniając.Pozostawia  skóre czystą, gładka odpowiednio nawilżoną i lekko napiętą.

Doskonały peeling o konsystencji delikatnego kremu, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej z problemami naczynkowymi.

Peeling enzymatyczny dzięki zawartości składników aktywnych jak  enzymy bromelaina i papaina , doskonale złuszcza i oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka.,wygładzając ją i delikatnie rozjaśniając.Pozostawia  skóre czystą, gładka odpowiednio nawilżoną i lekko napiętą.

Sposób użycia : po uprzednim oczyszczeniu skóry, nałożyć odpowiednią ilość peelingu enzymatycznego na skórę twarzy szyi i dekoltu, masować  okrężnymi ruchami przez 10 minut.Następnie zmyć letnią wodą i osuszyć skórę.

DP084
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania