BIELENDA Magnetyczno - enzymatyczny peeling do twarzy 150g

Bielenda Professional

POWER OF NATURE... BO SIŁA TKWI W NATURZE!

Produkty  z serii Power of Nature zostały specjalnie opracowane tak, by skutecznie: odbudować i zregenerować skórę, zapewnić głębokie nawilżenie i ujędrnienie, spowolnić procesy starzenia się , zniwelować podrażnienia,z detoksykować i rozjaśnić skórę, przywrócić funkcję barierową skóry, mieć silnie działanie antyoksydacyjne, oczyszczać skórę.

Skóra szara, zanieczyszczona i niedotleniona , mająca często kontakt z niekorzystnymi czynnikami miejskimi ? To dziś już nie problem !!

Skóra niektórych klientek wymaga regeneracji np. po zabiegach intensywnego złuszczania i/lub procedurach medycyny estetycznej, również aparaturowych, jest podrażniona, starzejąca się, z trądzikiem lub z bliznami potrądzikowymi.

Z tym wszystkim można sobie doskonale poradzić dzięki produktom z linii Power of Nature. Jeśli szukasz peelingu przygotowującego skórę do zabiegu detoksykującego - regenerującego, to z,pewnością możemy Ci polecić Magnetyczno - enzymatyczny peeling do twarzy ,który dzięki aktywnym składnikom jak Keratolina, Kwas hialuronowy, Opiłki magnetytowe-naturalny minerał ,jego kryształy są przyciągane przez magnes ,a zbite ich masy same działają jak magnes .Peeling doskonale złuszcza martwy naskórek,pozostawia skórę wygładzoną i optymalnie nawilżoną.

Sposób użycia : nałożyć równomiernie warstwę peelingu na oczyszczoną skórę objętą zabiegiem.Wykonać delikatny masaż przez 2 - 5 minut.Pozostawić na skórze na około 10 minut.Opiłki magnetyczne usunąć zes skóry za pomocą  dołączonego  do zestawu magnesu owiniętego chusteczką jednorazową.Pozostałą resztę preparatu zmyć przy użyciu kompresu lub gąbki.

Uwaga ! Na czas trwania peelingu, należy zabezpieczyć okolice oczu kompresami zwilżonymi Satynową Wodą Różaną.

137482
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania