Bielenda - Opakowanie uzupełniające- Żurawinowa maska algowa 190g

Bielenda Professional

Jest produktem idealnym dla cery suchej ,wrażliwej i podrażnionej.Pozwala na chwile prawdziwego odprężenia i relaksu, jej składniki aktywne poprawiają wyraźnie kondycję skóry.

Mamy różne potrzeby naszej skóry,trzeba podziałać dogłębnie na skórę naszych klientek/tów, aby znowu były zadowolone/ni ze swojego wyglądu.Zastosowanie odpowiednich profesjonalnych produktów , bogatych w substancje aktywne ,w połączeniu z odpowiednim zabiegiem świetnie regenerują skórę Twoich klientek/tów. 

Nie może zabraknąć w Twoim gabinecie wśród masek algowych Żurawinowej maski algowej do twarzy .Poza aromatem który pozwala na chwile prawdziwego odprężenia i relaksu, jej składniki aktywne poprawiają wyraźnie kondycję skóry. Jest produktem idealnym dla cery suchej ,wrażliwej i podrażnionej.

Maska posiada bogate składniki aktywne : Mikronizowane owoce żurawiny kanadyjskiej,Alg (100% ekstrakt z alg brunatnych), dzięki którym doskonale odżywia i ujędrnia skórę.Chroni DNA i wzmacnia odporność immunologiczną skóry.Długotrwale nawilża ,dostarcza naturalnych witamin, minerałów. Przeciwdziała starzeniu się skóry, działa antybakteryjnie.

Sposób użycia :wmasować serum odpowiednio do potrzeb skóry ,wymieszać 2,5 miarki proszku oraz 3 miarki zimnej wody mineralnej niegazowanej do jednolitej masy. Następnie równomiernie rozprowadzić maskę na całą twarz i szyję- łącznie z powiekami i ustami ,pozostawiając wolne otwory nosowe.Pozostawić na około 20 minut i zdjąć w całości.

200135
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania