Bielenda - Opakowanie uzupełniające - Wygładzająca maska algowo-żelowa Orchidea 200g

Bielenda Professional

Poza aromatem który pozwala na chwile prawdziwego odprężenia i relaksu,  jej składniki aktywne poprawiają wyraźnie kondycję skóry. Jest produktem idealnym dla cery suchej ,szorstkiej ,podrażnionej.

Składniki aktywne zawarte w masce jak : Aloes , Sorbitol, Mocznik doskonale nawilżają skórę oraz łagodzą podrażnienia. Przynoszą ulgę skórze wymagającej regeneracji, przesuszonej, odwodnionej, szorstkiej, po nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne, solarium, klimatyzację oraz inne czynniki zewnętrzne.

Aby skóra wyglądała zdrowo i była pełna blasku. Zastosowanie odpowiednich profesjonalnych produktów , bogatych w substancje aktywne ,w połączeniu z odpowiednim zabiegiem świetnie zregenerują  skórę Waszych klientek/tów.

Na pewno nie może zabraknąć w Waszym gabinecie wśród masek algowych Wygładzającej maski algowo-żelowej Orchidea Poza aromatem który pozwala na chwile prawdziwego odprężenia i relaksu,  jej składniki aktywne poprawiają wyraźnie kondycję skóry. Jest produktem idealnym dla cery suchej ,szorstkiej ,podrażnionej.

Składniki aktywne zawarte w masce jak : Aloes , Sorbitol, Mocznik doskonale nawilżają skórę oraz łagodzą podrażnienia. Przynoszą ulgę skórze wymagającej regeneracji, przesuszonej, odwodnionej, szorstkiej, po nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne, solarium, klimatyzację oraz inne czynniki zewnętrzne.

Sposób użycia  : energicznie wstrząsnąć opakowanie przed użyciem.Następnie wymieszać 2 miarki proszku z 3 miarkami zimnej niegazowanej wody mineralnej do uzyskania jednolitej masy.Dalej ,nałożyć maskę równomiernia na na całą twarz i szyję- łącznie z powiekami i ustami pozostawiając jedynie wolne otwory nosowe.Zostawić na około 20 minut, po czym zdjąć w całości .

137504
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania