Bielenda - Opakowanie uzupełniające - Ujędrniająca maska algowo-żelowa Kwiat wiśni 200g

Bielenda Professional

Poza aromatem który pozwala na chwile prawdziwego odprężenia i relaksu,  jej składniki aktywne poprawiają wyraźnie kondycję skóry. Jest produktem idealnym dla cery suchej ,odwodnionej z pierwszymi oznakami starzenia.

Zawarte w niej składniki aktywne : Kwas hialuronowy,łączy z sobą włókna kolagenowe i elastynowe w skórze właściwej ,jest jednym z najbardziej wartościowych czynników nawilżających.  Kolagen,utrzymuje wysoki stopień nawilżenia skóry,wygładza mikrozmarszczki ,ujędrnia i napina. Trehaloza , gwarantuje długie nawilżenie.

Mamy różne potrzeby naszej skóry,trzeba podziałać dogłębnie na skórę naszych klientek/tów, aby znowu były zadowolone/ni ze swojego wyglądu.

Prawidłowa pielęgnacja twarzy potrafi przynieść doskonałe efekty,aby skóra wyglądała zdrowo i była pełna blasku. Zastosowanie odpowiednich profesjonalnych produktów , bogatych w substancje aktywne ,w połączeniu z odpowiednim zabiegiem świetnie zregenerują  skórę Waszych klientek/tów.

Na pewno nie może zabraknąć w Twoim gabinecie wśród masek algowych Ujędrniającej maski algowo-żelowej Kwiat wiśni Poza aromatem który pozwala na chwile prawdziwego odprężenia i relaksu,  jej składniki aktywne poprawiają wyraźnie kondycję skóry. Jest produktem idealnym dla cery suchej ,odwodnionej z pierwszymi oznakami starzenia.

Zawarte w niej składniki aktywne : Kwas hialuronowy,łączy z sobą włókna kolagenowe i elastynowe w skórze właściwej ,jest jednym z najbardziej wartościowych czynników nawilżających.  Kolagen,utrzymuje wysoki stopień nawilżenia skóry,wygładza mikrozmarszczki ,ujędrnia i napina. Trehaloza , gwarantuje długie nawilżenie.

Sposób użycia  : energicznie wstrząsnąć opakowanie przed użyciem.Następnie wymieszać 2 miarki proszku z 3 miarkami zimnej niegazowanej wody mineralnej do uzyskania jednolitej masy.Dalej ,nałożyć maskę równomiernia na na całą twarz i szyję- łącznie z powiekami i ustami pozostawiając jedynie wolne otwory nosowe.Zostawić na około 20 minut, po czym zdjąć w całości .

137502
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania