Bielenda - Opakowanie uzupełniajace - Odświeżajaca maska algowo-żelowa Kwiat jabłoni 200g

Bielenda Professional

To doskonały produkt dla cery szarej,zmęczonej i niedotlenionej.Po zabiegu z użyciem Odświeżającej maski algowo-żelowej Kwiat jabłoni , skóra staje się rozjaśniona i odświeżona.

Maska posiada składniki aktywne jak : Papaina,delikatnie złuszcza martwy naskórek.Działa przeciwzapalnie i łagodząco. Bromelaina,o działaniu oczyszczającym, wybiela i rozjaśnia skórę. Betaina 

Ciągle poszukujemy, czegoś nowego, jeszcze lepszego w świecie kosmetyków. Nie stosowaliście  jeszcze w swoich zabiegach Odświeżającej maski algowo- żelowej Kwiat jabłoni ? To najwyższy czas , aby ją zakupić i wypróbować.

Prawidłowa pielęgnacja twarzy potrafi przynieść doskonałe efekty,aby skóra wyglądała zdrowo i była pełna blasku. Zastosowanie odpowiednich profesjonalnych produktów , bogatych w substancje aktywne ,w połączeniu z odpowiednim zabiegiem świetnie zregenerują  skórę Twoich klientek/tów.

To doskonały produkt dla cery szarej,zmęczonej i niedotlenionej.Po zabiegu z użyciem Odświeżającej maski algowo-żelowej Kwiat jabłoni , skóra staje się rozjaśniona i odświeżona.

Maska posiada składniki aktywne jak : Papaina,delikatnie złuszcza martwy naskórek.Działa przeciwzapalnie i łagodząco. Bromelaina,o działaniu oczyszczającym, wybiela i rozjaśnia skórę. Betaina 

Sposób użycia  : energicznie wstrząsnąć opakowanie przed użyciem.Następnie wymieszać 2 miarki proszku z 3 miarkami zimnej niegazowanej wody mineralnej do uzyskania jednolitej masy.Dalej ,nałożyć maskę równomiernia na na całą twarz i szyję- łącznie z powiekami i ustami pozostawiając jedynie wolne otwory nosowe.Zostawić na około 20 minut, po czym zdjąć w całości .

137501
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania