Bielenda - Opakowanie uzupełniające - Normalizująca maska algowo-żelowa Pokrzywa z melisą 200g

Bielenda Professional

Do pielęgnacji cery tłustej ,mieszanej z niedoskonałościami.Zawiera składniki o działaniu normalizujące skórę i zmniejszające widoczność niedoskonałości.Prawidłowa pielęgnacja twarzy potrafi przynieść doskonałe efekty,aby skóra wyglądała zdrowo i była pełna blasku.

Składniki aktywne zawarte w masce to : Glinka zielona, bogata w sole mineralne i mikroelementy.Posiada silne właściwości oczyszczające i matujące skórę. Niacynamid - witamina B3, reguluje procesy odnowy naskórka .Widocznie poprawia strukturę i koloryt skóry. Ekstrakt z melisy wykazuje działanie tonizujące i łagodzące podrażnienia skórę ponadto reguluje wydzielanie łoju. Ekstrakt z pokrzywy,posiada silne przeciwutleniacze chroniące komórki przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki.

Czy stosowaliście już do pielęgnacji cery tłustej ,mieszanej z niedoskonałościami Normalizującą maskę algowo- żelową Pokrzywa z Melisą ? Nie ? To gorąco polecamy.

Zawiera składniki o działaniu normalizujące skórę i zmniejszające widoczność niedoskonałości.Prawidłowa pielęgnacja twarzy potrafi przynieść doskonałe efekty,aby skóra wyglądała zdrowo i była pełna blasku. Zastosowanie odpowiednich profesjonalnych produktów ,bogatych w substancje aktywne w połączeniu z odpowiednim zabiegiem świetnie zregenerują  skórę Twoich klientek/tów. 

Składniki aktywne zawarte w masce to : Glinka zielona, bogata w sole mineralne i mikroelementy.Posiada silne właściwości oczyszczające i matujące skórę.Niacynamid - witamina B3, reguluje procesy odnowy naskórka .Widocznie poprawia strukturę i koloryt skóry. Ekstrakt z melisy wykazuje działanie tonizujące i łagodzące podrażnienia skórę ponadto reguluje wydzielanie łoju. Ekstrakt z pokrzywy,posiada silne przeciwutleniacze chroniące komórki przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki.

Sposób użycia  : energicznie wstrząsnąć opakowanie przed użyciem.Następnie wymieszać 2 miarki proszku z 3 miarkami zimnej niegazowanej wody mineralnej do uzyskania jednolitej masy.Dalej ,nałożyć maskę równomiernia na na całą twarz i szyję- łącznie z powiekami i ustami pozostawiając jedynie wolne otwory nosowe.Zostawić na około 20 minut, po czym zdjąć w całości .

137503
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania