BIELENDA Opakowanie uzupełniające - maska algowa z kwasem hialuronowym 190g

BIELENDA Opakowanie uzupełniające - maska algowa z kwasem hialuronowym 190g

Bielenda Professional

Doskonały produkt dla cery po 25 roku życia ,suchej,zmęczonej, wymagającej ujędrnienia wygładzenia drobnych zmarszczek strukturalnych i mimicznych. Zwana również zastrzykiem młodości. Doskonale wzmacnia właściwości ochronne skóry, niweluje drobne zmarszczki, odpowiednio nawilża, uelastycznia naskórek,wygładza, ujędrnia.

Prawidłowa pielęgnacja twarzy potrafi przynieść doskonałe efekty,aby skóra wyglądała zdrowo i była pełna blasku.

Zastosowanie odpowiednich profesjonalnych produktów , bogatych w substancje aktywne ,w połączeniu z odpowiednim zabiegiem świetnie regenerują  skórę Twoich klientek .

W poszukiwaniu maski algowej  dla cery po 25 roku życia ,suchej,zmęczonej, wymagającej ujędrnienia wygładzenia drobnych zmarszczek strukturalnych i mimicznych. Możemy polecić Maskę algową z kwasem hialuronowym, zwana również zastrzykiem młodości. Doskonale wzmacnia właściwości ochronne skóry, niweluje drobne zmarszczki, odpowiednio nawilża, uelastycznia naskórek,wygładza, ujędrnia.

Składniki aktywne zawarte w masce to : Kwas hialuronowy, jest naturalnym składnikiem mukopolisacharydów wchodzących w skład skóry właściwej.Działa regenerująco i wygładzająco na skórę.Intensywnie nawilża skórę. Alginat 100% ekstrakt z alg brunatnych,dzięki którym doskonale odżywia i ujędrnia skórę.Chroni DNA i wzmacnia odporność immunologiczną skóry.Długotrwale nawilża ,dostarcza naturalnych witamin, minerałów. Przeciwdziała starzeniu się skóry, działa antybakteryjnie.Mikro i makroelementy również zawarte w algach regulują procesy metaboliczne, dzięki czemu skóra jest odżywiona , dotleniona i wyciszona.

Sposób użycia : wmasować na twarz serum z kwasem hialuronowym.Wymieszać 2,5 miarki proszku oraz 2 miarki zimnej wody mineralnej niegazowanej do uzyskania jednolitej masy.Następnie nałożyć  cienką warstwę na całą twarz i szyję - łącznie z powiekami i ustami, pozostawiając wolne otwory nosowe.Pozostawić na 20 minut, dalej zdjąć maskę w całości.

200248
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania