BIELENDA Opakowanie uzupełniające - maska algowa z kozim mlekiem 190g

BIELENDA Opakowanie uzupełniające - maska algowa z kozim mlekiem 190g

Bielenda Professional
Idealny produkt dla cery suchej i bardzo wrażliwej.
Dzięki zawartym składnikom aktywnym jak : Kozie mleko, które jest źródłem wapnia,witamin i białek, proteiny mleka to białka  będące źródłem aminokwasów,Docierając do komórek skóry ,pobudzają produkcję kolagenu i elastyny oraz zwiększają ilość nawilżającego kwasu hialuronowego, zapewniając odnowę i wzmocnienie naskórka oraz wygładzenie zmarszczek. Alginat .Wzmacnia ,głęboko nawilża ,,redukuje zaczerwienienia i podrażnienia.
Maska utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia .Działa łagodząco i antystresowo. Skóra jest wygładzona, wyraźnie napięta i daje uczucie świeżości.
Uwaga ! można ją stosować zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku.
Mleko kozie już od wieków było znane jako jeden z najzdrowszych naturalnych składników w produktach kosmetycznych służących do pielęgnacji naszej skóry.Jak się często mówi ,kiedyś nasze prababcie kąpały się w kozim mleku aby mieć zdrową, gładką i piękną skórę.
Dziś proponujemy Wam  Maskę algową z kozim mlekiem do twarzy , idealny produkt dla cery suchej i bardzo wrażliwej.
Dzięki zawartym składnikom aktywnym jak : właśnie Kozie mleko, które jest źródłem wapnia,witamin i białek. Proteiny mleka to białka  będące źródłem aminokwasów,Docierając do komórek skóry ,pobudzają produkcję kolagenu i elastyny oraz zwiększają ilość nawilżającego kwasu hialuronowego, zapewniając odnowę i wzmocnienie naskórka oraz wygładzenie zmarszczek. 
Alginat- (100% ekstrakt z alg brunatnych),bogaty w przyswajalne alginiany,polisacharydy,aminokwasy, witaminy, związki jodu ,krzemu, wapnia i magnezu oraz mikroelementy.Wzmacnia ,głęboko nawilża ,,redukuje zaczerwienienia i podrażnienia.
Maska utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia .Działa łagodząco i antystresowo. Skóra jest wygładzona, wyraznie napięta i daje uczucie świeżości.
Uwaga ! można ją stosować zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku.
Sposób użycia : wymieszać 2,5 miarki proszku oraz 3 miarki zimnej wody mineralnej niegazowanej do jednolitej masy. Następnie równomiernie rozprowadzić maskę na całą twarz,szyję,dekolt - łącznie z powiekami i ustami ,pozostawiając wolne otwory nosowe.Pozostawić na około 20 minut i zdjąć w całości.

137087
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania