BIELENDA Opakowanie uzupełniające - maska algowa z komórkami macierzystymi 190g

BIELENDA Opakowanie uzupełniające - maska algowa z komórkami macierzystymi 190g

Bielenda Professional

Maska  zwana również “esencją młodości”, przeznaczona do zabiegu wygładzającego i naprężającego ,polecana dla każdego rodzaju cery dojrzałej po 35 roku życia, z objawami spadku jędrności i elastyczności. Dla cery zmęczonej niedotlenionej, wymagającej regeneracji.

Doskonale rewitalizuje komórki skóry, nawilża i odżywia skórę, wreszcie uelastycznia, napina i zwiększa gęstość skóry.

Poszukujesz czegoś specjalnego , intensywnie działającego, przynoszącego szybki efekt., aby skóra wyglądała zdrowo i była pełna blasku. ?
Możemy Ci zaproponować Maskę algową do twarzy z komórkami macierzystymi PhytoCell ™ Argan  zaną również “esencją młodości”, przeznaczoną do zabiegu wygładzającego i naprężającego ,polecana dla każdego rodzaju cery dojrzałej po 35 roku życia, z objawami spadku jędrności i elastyczności.Dla cery zmęczonej niedotlenionej, wymagającej regeneracji.Doskonale rewitalizuje komórki skóry, nawilża i odżywia skórę, wreszcie uelastycznia, napina i zwiększa gęstość skóry.
Prawidłowa pielęgnacja twarzy potrafi przynieść doskonałe efekty.Zastosowanie odpowiednich profesjonalnych produktów , bogatych w substancje aktywne ,w połączeniu z odpowiednim zabiegiem świetnie regenerują  skórę Twoich klientek .
Maska algowa do twarzy z komórkami macierzystymi PhytoCell ™ Argan    doskonale wzmaga wchłanianie składników aktywnych zawartych również w innych produktach aplikowanych w zabiegu pod maskę algową. Dzięki zawartym składnikom aktywnym jak Phyto ™ Argan ,innowacyjny składnik oparty na roślinnych komórkach macierzystych, .To substancja o działaniu ochronnym i witalizującym  na komórki macierzyste skóry. Olej arganowy,  działa antyoksydacyjnie, intensywnie nawilża skórę. Alginat ,100% ekstrakt z alg brunatnych,dzięki którym doskonale odżywia i ujędrnia skórę.Chroni DNA i wzmacnia odporność immunologiczną skóry.Długotrwale nawilża ,dostarcza naturalnych witamin, minerałów. Przeciwdziała starzeniu się skóry, działa antybakteryjnie.Mikro i makroelementy również zawarte w algach regulują procesy metaboliczne, dzięki czemu skóra jest odżywiona , dotleniona i wyciszona.
Sposób użycia : wmasować w skórę twarzy Serum z komórkami macierzystymi PhytoCell ™ Argan . Następnie  wymieszać 2,5 miarki proszku oraz 3 miarki zimnej wody mineralnej niegazowanej do uzyskania jednolitej masy.Dalej nałożyć gotową maskę na całą powierzchnię twarzy- łącznie z powiekami i ustami, pozostawiając wolne otwory nosowe.Pozostawić przez około 20 minut a następnie zdjąć maskę w całości.

137297
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania