BIELENDA Opakowanie uzupełniające - kolagenowa maska algowa 190g

BIELENDA Opakowanie uzupełniające - kolagenowa maska algowa 190g

Bielenda Professional
Szczególnie polecana dla skóry dojrzałej wymagającej ujędrnienia , nawilżenia i liftingu, poprawy owalu twarzy.
Dzięki bogatym składnikom aktywnym jak Kolagen, utrzymuje wysoki stopień nawilżenia skóry,wygładza  mikrozmarszczki,ujędrnia i napina.witamina E  w mikrokapsułkach,antyutleniacz,chroni lipidy skóry przed niszczącym i przyspieszającym starzeniem się skóry oraz działaniem wolnych rodników. Alginat- (100% ekstrakt z alg brunatnych),bogaty w przyswajalne alginiany,polisacharydy,aminokwasy, witaminy, związki jodu ,krzemu, wapnia i magnezu oraz mikroelementy.Wzmacnia ,głęboko nawilża ,,redukuje zaczerwienienia i podrażnienia.

Zastosowanie odpowiednich profesjonalnych produktów , bogatych w substancje aktywne ,w połączeniu z odpowiednim zabiegiem świetnie regenerują  skórę .Szczególnie dla skóry dojrzałej wymagającej ujędrnienia , nawilżenia i liftingu, poprawy owalu twarzy, możemy polecić Kolagenową Maskę algową do twarzy.
Dzięki bogatym składnikom aktywnym jak Kolagen, utrzymuje wysoki stopień nawilżenia skóry,wygładza  mikrozmarszczki,ujędrnia i napina.witamina E  w mikrokapsułkach,antyutleniacz,chroni lipidy skóry przed niszczącym i przyspieszającym starzeniem się skóry oraz działaniem wolnych rodników. Alginat- (100% ekstrakt z alg brunatnych),bogaty w przyswajalne alginiany,polisacharydy,aminokwasy, witaminy, związki jodu ,krzemu, wapnia i magnezu oraz mikroelementy.Wzmacnia ,głęboko nawilża ,,redukuje zaczerwienienia i podrażnienia.
Sposób użycia : wymieszać 2,5 miarki proszku oraz 3 miarki zimnej wody mineralnej niegazowanej do jednolitej masy. Następnie równomiernie rozprowadzić maskę na całą twarz i szyję-i dekolt.Pozostawić na około 20 minut i zdjąć w całości.

137306
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania