Sensual Girl - Pielęgnacyjny krem do rąk 100ml Apis

APIS Professional

Nowość !! W tej gramaturze doskonały do odsprzedaży dla Waszych klientów , do pielęgnacji domowej dłoni.

Idealny do każdego rodzaju skóry dłoni narażonych na działanie czynników zewnętrznych (wiatr,słońce,detergenty) .Dla skóry przesuszonej ,szorstkiej z utratą elastyczności. Również skóry z oznakami starzenia się .popękanej i zniszczonej. który regeneruje, wygładza i zmiękcza naskórek.

Posiada wspaniały zapach.który będzie unosił się na dłoniach przez cały dzień.Klienci z pewnością będą zadowoleni z używania tych produktów .

To doskonały produkt do pielęgnacji dłoni - Nowość !! W tej gramaturze doskonały do odsprzedaży dla Waszych klientów , do pielęgnacji domowej dłoni.

Idealny do każdego rodzaju skóry dłoni narażonych na działanie czynników zewnętrznych (wiatr,słońce,detergenty) .Dla skóry przesuszonej ,szorstkiej z utratą elastyczności. Również skóry z oznakami starzenia się .popękanej i zniszczonej.Poza aktywnymi składnikami regenerującymi , jak olej arganowy ,słonecznikowy, masło shea, który regeneruje, wygładza i zmiękcza naskórek, posiadają wspaniały zapach.który będzie unosił się na dłoniach przez cały dzień.Klienci z pewnością będą zadowoleni z używania tych produktów .

3173
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania