Raspberry Kiss - Pielęgnacyjny krem do rąk 100ml Apis

APIS Professional

Doskonały produkt do pielęgnacji dłoni , w tej gramaturze doskonały do odsprzedaży dla Waszych klientów , do pielęgnacji domowej dłoni.

Dla każdego rodzaju skóry dłoni narażonych na działanie czynników zewnętrznych (wiatr,słońce,detergenty) .Dla skóry przesuszonej ,szorstkiej z utratą elastyczności. Również skóry z oznakami starzenia się .popękanej i zniszczonej.

Poza aktywnymi składnikami regenerującymi , jak olej arganowy ,słonecznikowy, masło sheakwas hialuronowy, kolagen, elastynę , posiada wspaniały zmysłowy zapach.a jeszcze żeby go utrwalić połącz w użyciu z Kremowym mydłem do dłoni z linii Raspberry Kiss, a zapach będzie unosił się na dłoniach przez cały dzień.

Klienci z pewnością będą zadowoleni z używania tych produktów .

To doskonały produkt do pielęgnacji dłoni - Nowość !! 

W tej gramaturze doskonały do odsprzedaży dla Waszych klientów , do pielęgnacji domowej dłoni.

Raspberry Kiss - Pielegnacyjny krem do rąk - to doskonały produkt , absolutna Nowość !! 

Lekki krem ,idealny do każdego rodzaju skóry dłoni narażonych na działanie czynników zewnętrznych (wiatr,słońce,detergenty) .Dla skóry przesuszonej ,szorstkiej z utratą elastyczności. Również skóry z oznakami starzenia się .popękanej i zniszczonej.

Poza aktywnymi składnikami regenerującymi , jak olej arganowy ,słonecznikowy, masło shea, który regeneruje, wygładza, uelastycznia i zmiękcza naskórek. Formuła bogata w kwas hialuronowy, kolagen, elastynę  dostarcza odpowiedniego nawilżenia i odżywienia.

Posiada wspaniały zmysłowy zapach.a jeszcze żeby go utrwalić połącz w użyciu z Kremowym mydłem do dłoni z linii Raspberry Kiss, a zapach będzie unosił się na dłoniach przez cały dzień.

Klienci z pewnością będą zadowoleni z używania tych produktów .

3029
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania