BIELENDA Regenerujący krem do twarzy ze śluzem ślimaka SPF 15 50ml

Bielenda Professional

W celu zintensyfikowania i przedłużenia efektów zabiegu dla osób ,których cera jest podrażniona, starzejąca się z trądzikiem lub z bliznami potrądzikowymi do pielęgnacji domowej.Stanowi skuteczną ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych .

Regenerujący krem do twarzy ze śluzem ślimaka SPF 15  50ml - głęboko nawilża ,regeneruje,wzmacnia kolagen i elastynę,działa antyoksydacyjnie .To wszystko dzięki zawartym w nim składnikom aktywnym jak : Ekstrakt ze śluzu ślimaka, Kwasu hialuronowego,Oleju z Róży, Aloesu, Oleju Buriti,oraz Oleju ze słodkich migdałów.

Skóra Szara, zanieczyszczona i niedotleniona , mająca często kontakt z niekorzystnymi czynnikami miejskimi to dziś już nie problem . A jeśli jest -  możemy go zniwelować.

W celu zintensyfikowania i przedłużenia efektów zabiegu dla osób ,których cera jest podrażniona, starzejąca się z trądzikiem lub z bliznami potrądzikowymi do pielęgnacji domowej możecie polecić - Power of Nature -  Regenerujący krem do twarzy ze śluzem ślimaka SPF 15 . Składniki aktywne zawarte  w produktach Power of Nature wykazują działanie silnie antyoksydacyjne,wzmacniające i regenerujące skórę.Stanowią skuteczną ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych .

Regenerujący krem do twarzy ze śluzem ślimaka SPF 15 - głęboko nawilża ,regeneruje,wzmacnia kolagen i elastynę,działa antyoksydacyjnie .To wszystko dzięki zawartym w nim składnikom aktywnym jak : Ekstrakt ze śluzu ślimaka, Kwasu hialuronowego,Oleju z Róży, Aloesu, Oleju Buriti,oraz Oleju ze słodkich migdałów.

Sposób użycia : nanieść krem na twarz, szyję i dekolt, delikatnie wmasować i pozostawić do wchłonięcia. Produkt ten doskonale się wchłania , nie pozostawia tłustego filmu i stanowi bardzo dobrą bazę pod makijaż.

137486
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania