Raspberry Kiss - Pielęgnacyjny krem do rąk 300ml Apis

APIS Professional

Ach co za zapach -to doskonały produkt , absolutna Nowość !! 

Lekki krem ,idealny do każdego rodzaju skóry dłoni narażonych na działanie czynników zewnętrznych (wiatr,słońce,detergenty) .Dla skóry przesuszonej ,szorstkiej z utratą elastyczności. Również skóry z oznakami starzenia się .popękanej i zniszczonej,dostarcza odpowiedniego nawilżenia i odżywienia.

Posiada wspaniały zmysłowy zapach.a jeszcze żeby go utrwalić połącz w użyciu z kremowym mydłem do dłoni z linii Raspberry Kiss, a zapach będzie unosił się na dłoniach przez cały dzień.Klienci z pewnością będą zadowoleni z używania tych produktów .

Dbamy o nasze ciało,twarz,również między innymi o swoje dłonie.Musicie więc zadbać o to, aby ten produkt znalazł się w Waszym gabinecie, wśród produktów do pielęgnacji dłoni !!!

Ach co za zapach - Raspberry Kiss - Pielęgnacyjny krem do rąk - to doskonały produkt , absolutna Nowość !! 

Lekki krem ,idealny do każdego rodzaju skóry dłoni narażonych na działanie czynników zewnętrznych (wiatr,słońce,detergenty) .Dla skóry przesuszonej ,szorstkiej z utratą elastyczności. Również skóry z oznakami starzenia się .popękanej i zniszczonej.Poza aktywnymi składnikami regenerującymi , jak olej arganowy ,słonecznikowy, masło shea, który regeneruje, wygładza, uelastycznia i zmiękcza naskórek. Formuła bogata w kwas hialuronowy, kolagen, elastynę  dostarcza odpowiedniego nawilżenia i odżywienia.

Posiada wspaniały zmysłowy zapach.a jeszcze żeby go utrwalić połącz w użyciu z kremowym mydłem do dłoni z linii Raspberry Kiss, a zapach będzie unosił się na dłoniach przez cały dzień.Klienci z pewnością będą zadowoleni z używania tych produktów .

2923
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania