Raspberry Kiss - Nawilżający balsam do ciała 300ml Apis

APIS Professional

To doskonały produkt , jeden z produktów linii perfumowanej ,do pielęgnacji ciała - Absolutna Nowość !! 

Idealny , doskonale wchłaniający się wygładzajacy balsam dla każdego rodzaju skóry narażonej na działanie czynników zewnętrznych (wiatr,słońce,detergenty) .Dla każdego rodzaju skóry, również przesuszonej , z utratą elastyczności. Skóry z oznakami starzenia się .zniszczonej., nadając jej miękkość i elastyczność.

Ale nie tylko - posiadają również wspaniały czarujący zapach.który otula ciało przez cały dzień.Klienci z pewnością będą zadowoleni z używania tych produktów .

Mamy lato, wakacje, słońce, jeszcze więcej dbamy o swój wygląd .Chcemy jakoś bardziej zadbać o siebie ,o swoje ciało.

Musicie więc zadbać o to, aby i ten produkt znalazł się w Waszym gabinecie, wśród produktów do pielęgnacji ciała !!!

Raspberry Kiss - Nawilżający balsam do ciała, to doskonały produkt , jeden z produktów linii perfumowanej ,do pielęgnacji ciała - Absolutna Nowość !! 

Idealny , doskonale wchłaniający się wygładzajacy balsam dla każdego rodzaju skóry narażonej na działanie czynników zewnętrznych (wiatr,słońce,detergenty) .Dla każdego rodzaju skóry, również przesuszonej , z utratą elastyczności. Skóry z oznakami starzenia się .zniszczonej.Produkt ten zawiera bogate  składniki aktywne regenerujące jak ; ekstrakt z lnu,aloesu,, wiąże wodę nawilżając naskórek, również kwas hialuronowy, kolagen, elastynę ,marokańskim olejkiem arganowym i masłem shea pielęgnuje i chroni skórę przed wysuszeniem, nadając jej miękkość i elastyczność.

Ale nie tylko - posiadają również wspaniały czarujący zapach.który otula ciało przez cały dzień.Klienci z pewnością będą zadowoleni z używania tych produktów .

3043
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania