For Men - Pielęgnacyjny krem do ciała i dłoni 300ml Apis

APIS Professional

Coś dla mężczyzn !!

To doskonały produkt , jeden z produktów linii perfumowanej ,do pielęgnacji ciała i dłoni - Absolutna Nowość !! 

Idealny do każdego rodzaju skóry narażonej na działanie czynników zewnętrznych (wiatr,słońce,detergenty) .Dla każdego rodzaju skóry, również przesuszonej , z utratą elastyczności. Skóry z oznakami starzenia się .zniszczonej.Krem pielęgnuje i chroni skórę przed wysuszeniem, nadając jej miękkość i elastyczność.

Ale nie tylko - posiadają również wspaniały zapach.który otula ciało przez cały dzień.

Klienci z pewnością będą zadowoleni z używania tych produktów .

Coś dla mężczyzn ? Tak... tak..dobrze widzicie, mamy również coś dla mężczyzn!! 

Dbamy o swój wygląd,również Panowie. Musicie więc zadbać o to, aby i ten produkt znalazł się w Waszym gabinecie, wśród produktów do pielęgnacji ciała i dłoni !!!

For Men - Pielęgnacyjny krem do ciała i dłoni , to doskonały produkt , jeden z produktów linii perfumowanej ,do pielęgnacji ciała i dłoni - Absolutna Nowość !! 

Idealny do każdego rodzaju skóry narażonej na działanie czynników zewnętrznych (wiatr,słońce,detergenty) .Dla każdego rodzaju skóry, również przesuszonej , z utratą elastyczności. Skóry z oznakami starzenia się .zniszczonej.

Produkt ten zawiera bogate  składniki aktywne regenerujące jak ; ekstrakt z lnu,aloesu, mango wiąże wodę nawilżając naskórek, również kwas hialuronowy, kolagen, elastynę ,marokańskim olejkiem arganowym ,słonecznikowym i masłem shea pielęgnuje i chroni skórę przed wysuszeniem, nadając jej miękkość i elastyczność.

Ale nie tylko - posiadają również wspaniały zapach.który otula ciało przez cały dzień.

Klienci z pewnością będą zadowoleni z używania tych produktów .

3227
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania