EXOTIC MANICURE Krem regenerujący do dłoni i paznokci 500 ml Farmona

EXOTIC MANICURE Krem regenerujący do dłoni i paznokci 500 ml Farmona

Farmona

EXOTIC MANICURE To egzotyczna, aromatyczna terapia przeznaczona do pielęgnacji dłoni.

Doskonale odżywia i regeneruje odwodnioną skórę dłoni. Jej niezwykły zapach sprawia, że zabieg z użyciem preparatów z tej linii staje się niezwykle przyjemnym, relaksującym rytuałem. 

Do profesjonalnego manicure

Przesuszone , szorstkie dłonie ? Zadbajmy też o nie !

Jest lato - słońce ,a nasze dłonie  nadal potrzebują pielęgnacji , aby cieszyły się zdrowym wyglądem.musimy cały czas dbać o nie.

Zachęcamy do zakupu i zastosowania na zakończenie zabiegu na dłonie  EXOTIC MANICURE - Krem regenerujący do dłoni i paznokci. To idealny produkt dla skóry zniszczonej, wymagającej odbudowy i regeneracji.

Dzięki zawartym składnikom aktywnym zawartym w produkcie jak : Multioils, ekstrakt z migdałów,witamina E ,głęboko nawilża ,lekko natłuszcza ,łagodzi podrażnienia odżywia, odbudowuje jej warstwę lipidową.Dodatkowo wzmacnia kruchość paznokci .zmiękcza i wygładza naskórek wokół paznokci.Chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, słońce , wiatr, inne takich jak woda, mydło i inne detergenty.

EXOTIC MANICURE  - to linia aromatyczna produktów przeznaczona do specjalistycznej pielęgnacji dłoni. Dzięki niezwykłemu zapachowi sprawia że zabieg z użyciem tych produktów staje się niezwykle przyjemny, relaksujący.

Sposób użycia : nanieść niewielką ilość kremu na skórę dłoni i paznokci , następnie wmasować , ze szczególnym uwzględnieniem wału paznokciowego.Pozostawić do wchłonięcia.

Uwaga ! Preparat można stosować do zabiegu parafinowego.

PEM1003
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania