Black Dream - Pielęgnacyjny krem do rąk 300ml Apis

APIS Professional

Absolutna Nowość !! 

Idealny do każdego rodzaju skóry dłoni narażonych na działanie czynników zewnętrznych (wiatr,słońce,detergenty) .Dla skóry przesuszonej ,szorstkiej z utratą elastyczności. Również skóry z oznakami starzenia się .popękanej i zniszczonej.

Posiada aktywne składniki regenerujące , jak olej arganowy ,słonecznikowy, masło shea, który regeneruje, wygładza i zmiękcza naskórek, Kwas hialuronowy,kolagen,elastyna, ekstrakt z lnu i aloesu dostarcza natychmiastową  dawkę nawilżenia i odżywienia.

Ponadto posiadają wspaniały zapach.który będzie unosił się na dłoniach przez cały dzień.

Dbamy o nasze ciało,twarz,również między innymi o swoje dłonie.Musicie więc zadbać o to, aby ten produkt znalazł się w Waszym gabinecie, wśród produktów do pielęgnacji dłoni !!!

To doskonały produkt , absolutna Nowość !! 

Black Dream - pielęgnacyjny krem do rąk - idealny do każdego rodzaju skóry dłoni narażonych na działanie czynników zewnętrznych (wiatr,słońce,detergenty) .Dla skóry przesuszonej ,szorstkiej z utratą elastyczności. Również skóry z oznakami starzenia się .popękanej i zniszczonej.Posiada aktywne składniki regenerujące , jak olej arganowy ,słonecznikowy, masło shea, który regeneruje, wygładza i zmiękcza naskórek, Kwas hialuronowy,kolagen,elastyna, ekstrakt z lnu i aloesu dostarcza natychmiastową  dawkę nawilżenia i odżywienia.Ponadto posiadają wspaniały zapach.który będzie unosił się na dłoniach przez cały dzień.

Klienci z pewnością będą zadowoleni z używania tych produktów .

3104
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania