BIELENDA Luksusowy krem na dłonie i paznokcie 500ml

Bielenda Professional

To doskonały produkt do pielęgnacji dłoni, do każdego rodzaju skóry dłoni narażonych na działanie czynników zewnętrznych ( wiatr,słońce,detergenty) .Dla skóry przesuszonej ,szorstkiej z utratą elastyczności. Również skóry z oznakami starzenia się popękanej i zniszczonej.

Dzięki składnikom aktywnym : Proteiny jedwabiu,Kompleks witaminy PP,B5,B6,C,E, Wapno, D-panthenol, doskonale regeneruje skórę. Jego konsystencja sprawia że doskonale się wchłania. Skóra dłoni wyraźnie staje się elastyczna , ujędrniona i wygładzona oraz miła w dotyku.

Będziecie zadowoleni z jakości tego produktu, a Wasi klienci będą częściej  korzystać z usług w Waszych gabinetach.

To doskonały produkt do pielęgnacji dłoni, do każdego rodzaju skóry dłoni narażonych na działanie czynników zewnętrznych ( wiatr,słońce,detergenty) .Dla skóry przesuszonej ,szorstkiej z utratą elastyczności. Również skóry z oznakami starzenia się popękanej i zniszczonej.Polecamy do wypróbowania właśnie Luksusowy krem na dłonie i paznokcie , idealny na suche,popękane i zniszczone dłonie.

Dzięki składnikom aktywnym : Proteiny jedwabiu,Kompleks witaminy PP,B5,B6,C,E, Wapno, D-panthenol, doskonale regeneruje skórę. Jego konsystencja sprawia że doskonale się wchłania. Skóra dłoni wyraźnie staje się elastyczna , ujędrniona i wygładzona oraz miła w dotyku.

Będziecie zadowoleni z jakości tego produktu, a Wasi klienci będą częściej  korzystać z usług w Waszych gabinetach.

Sposób użycia : nanieść odpowiednią ilość Kremu i wmasować w dłonie i paznokcie, rozpoczynając od opuszków palców.Następnie wmasować krem w nadgarstki,przedramiona i łokcie.

Uwaga ! Można stosować podczas zabiegu  manicure przed nałożeniem maski parafinowej,jako krem-maska do rękawiczek.

137127
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania