APIS Odżywcze owoce leśne Sorbet z owocami leśnymi do dłoni 200ml

APIS Professional
To wspaniały produkt ,błyskawicznie wchłaniający się do pielęgnacji dłoni bogaty w olej słonecznikowy, ekstrakt z malin, jeżyn, żurawiny i kwas hialuronowy. Zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie, odżywienie, regenerację. Wzbogacony panthenolem i alantoiną łagodzi i koi podrażnienia skóry oraz wspomaga regenerację.
Doskonale chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi pozostawiając skórę dłoni miękka i aksamitną w dotyku.
Poza aktywnymi składnikami regenerującymi posiada wspaniały zapach.Klienci z pewnością będą zadowoleni z zastosowania tego produktu.

Musicie zadbać o to aby nie zabrakło w Waszym gabinecie również produktów do pielęgnacji dłoni !!!
Doskonały produkt do profesjonalnych zabiegów na dłonie czyli nieodzowny w Waszym gabinecie, możemy polecić Odżywcze owoce leśne - Sorbet do pielęgnacji dłoni z owocami leśnymi dla suchej, szorstkiej skóry dłoni która wymaga intensywnego nawilżenia i wygładzenia.
Profesjonalny produkt Odżywcze owoce leśne - Sorbet do pielęgnacji dłoni z owocami leśnymi to lekki, błyskawicznie wchłaniający się balsam do pielęgnacji dłoni bogaty w składniki aktywne jak : olej słonecznikowy, ekstrakt z malin, jeżyn, żurawiny i kwas hialuronowy. Zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie, odżywienie, regenerację. Wzbogacony panthenolem i alantoiną łagodzi i koi podrażnienia skóry oraz wspomaga regenerację.
Doskonale chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi pozostawiając skórę dłoni miękką i aksamitną w dotyku.
Poza aktywnymi składnikami regenerującymi posiada wspaniały zapach.Klienci z pewnością będą zadowoleni z zastosowania tego produktu.
Sposób użycia: nałożyć sorbet na dłonie i pozostawić do wchłonięcia.
52925
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania