Grejpfrutowy balsam wygładzajacy do rąk z minerałami z Morza Martwego 500ml

APIS GRAPEFRUIT TerApis Grejpfrutowy balsam wygładzajacy do rąk z minerałami z Morza Martwego 500ml

APIS Professional

Doskonały produkt do profesjonalnych zabiegów na dłonie czyli nieodzowny w Waszym gabinecie,  dla suchej, szorstkiej skóry dłoni która wymaga intensywnego nawilżenia i wygładzenia.

Profesjonalny produkt zawiera minerały z Morza Martwego, ekstrakt z grejpfruta,kolagen, elastynę, olej arganowy i masło shea. Delikatnie rozjaśnia przebarwienia naskórka , wygładza i uelastycznia skórę.Poza aktywnymi składnikami regenerującymi posiada wspaniały zapach.Klienci z pewnością będą zadowoleni z zastosowania tego produktu.

Wiosna .. lato ..napawa nas radością i chęcią do zmian, porządków, także zadbania o swoją osobę, między innymi o swoje dłonie. 

Musicie więc zadbać o to aby nie zabrakło w Waszym gabinecie produktów do pielęgnacji dłoni !!!

Doskonały produkt do profesjonalnych zabiegów na dłonie czyli nieodzowny w Waszym gabinecie, możemy polecić Grapefruit terApis - Grejpfrutowy balsam wygładzający do rąk dla suchej, szorstkiej skóry dłoni która wymaga intensywnego nawilżenia i wygładzenia.

Profesjonalny  Grejpfrutowy balsam wygładzający do rąk, zawiera minerały z Morza Martwego, ekstrakt z grejpfruta,kolagen, elastynę, olej arganowy i masło shea. Delikatnie rozjaśnia przebarwienia naskórka , wygładza i uelastycznia skórę.

Poza aktywnymi składnikami regenerującymi posiada wspaniały zapach.Klienci z pewnością będą zadowoleni z zastosowania tego produktu.

Sposób użycia : niewielką ilość balsamu wmasować w skórę dłoni i przestrzenie międzypalcowe .Stosować na zakończenie zabiegu.

50955
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania