Pakiet PodoCALL Therapy Bielenda

Bielenda Professional

W skład Zestawu PodoCALL Therapy wchodzą : 

- Odprężająca sól do kąpieli stóp 500g

- Żel intensywnie zmiękczający zrogowacenia 200g  

- Krem nawilżająco-odbudowujący do stóp 500ml 

- Krem nawilżająco- odbudowujący do stóp 50 ml 

- Tarka do stóp 

Musicie  zadbać o to aby nie zabrakło w Waszym gabinecie produktów do pielęgnacji stóp !!!

Tak rozumiem ,powiecie że macie wiele innych produktów , ale wypróbujcie właśnie ten Zestaw, nie będziecie żałować i sami zobaczycie efekt, szczególnie zadowolenie Waszych klientów. 

Najczęstsze problemy estetyczne skóry jak : nadmierne  rogowacenie warstwy rogowej naskórka.Przyczyną rogowacenia  są czynniki mechaniczne , jak : ucisk, tarcie,nabyte deformacje w budowie, czynniki termiczne ,jak : oparzenia poprzez tarcie,niewygodne obuwie, czy odmrożenia a także chemiczne jak : nieprawidłowa pielęgnacja. Niestety predyspozycje genetyczne,wrodzone deformacje i inne, które wpływają na kondycję naszej skóry.

Ale mamy przecież wspaniałych ekspertów w dziedzinie kosmetologii, którzy opracowali kompleksowy program terapeutyczny PodoCALL Therapy, dzięki któremu bezpiecznie i skutecznie rozwiążą nasze problemy. 

Siła działania zabiegu PodoCALL Therapy jest oparta na doskonałych zmiękczających właściwościach bezpiecznego i skutecznego składnika jak : wodorotlenek potasu - który doskonale zmiękcza  skórę,usuwa zrogowacenia i zgrubienia,posiada właściwości keratolityczne.

W skład Zestawu PodoCALL Therapy wchodzą 4 specjalistyczne  preparaty, takie jak : 

Odprężająca sól do kąpieli stóp 500g- z zawartością mocznika, chlorku magnezu, ekstraktem z szałwii lekarskiej i ekstraktem z korzenia prawoślazu.Doskonale zmiękcza, odpręża i odświeża skórę stóp przygotowując ją do zabiegu pedicure.

Żel intensywnie zmiękczający zrogowacenia 200g -  z zawartością wodorotlenku potasu i kwasem salicylowym i mlekowym.Oparty na formule pozwalającej na absorpcję wilgoci i zapewniającej skórze komfort podczas zabiegu.Umożliwia precyzyjne nakładanie jedynie w miejscach zmienionych.Przygotowuje skórę do mechanicznego usuwania zrogowaceń, wygładzenie skóry.

Krem nawilżająco-odbudowujący do stóp 500ml - na zakończenie zabiegu, który zarówno w wersji gabinetowej jak i domowej jest bogaty w składniki aktywne jak : mocznik,lanolina,ekstrakt z szałwi lekarskiej, pantenol,alantoina,.Produkt ten gwarantuje doskonałą odbudowę skóry stóp, zapobiega pęknięciom i powstawaniu nowych hiperkeratoz.

Krem nawilżająco- odbudowujący 50ml - który zarówno w wersji gabinetowej jak i domowej jest bogaty w składniki aktywne jak : mocznik,lanolina,ekstrakt z szałwi lekarskiej, pantenol,alantoina.Produkt ten gwarantuje doskonałą odbudowę skóry stóp, zapobiega pęknięciom i powstawaniu nowych hiperkeratoz.Polecany do odsprzedaży dla Waszych klientów do pielęgnacji domowej w celu wydłużenia efektów zabiegu.

Tarka do stóp - polecana jako prezent dla Waszego klienta celem użycia jej w pielęgnacji domowej.

201013
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania