BIELENDA Płyn do demakijażu oczu i ust 200ml

Bielenda Professional
Idealny produkt dla wrażliwej skóry powiek i wokół oczu.
Posiada dwufazową formułę. Faza bezbarwna dokładnie i szybko usuwa makijaż, natomiast faza turkusowa odświeża i nawilża delikatną skórę wokół oczu.Połączenie tych dwóch faz po dokładnym wymieszaniu daje idealny efekt demakijażu.
Płyn jest produktem bezzapachowym, pielęgnuje, nawilża i uelastycznia delikatną skórę wokół oczu 
Szukasz propozycji do demakijażu oczu i ust ?  i masz ..  to jest - Płyn do demakijażu oczu i ust firmy Bielenda. Idealny produkt dla
wrażliwej skóry powiek i wokół oczu.
Posiada dwufazową formułę. Faza bezbarwna dokładnie i szybko usuwa makijaż, natomiast faza turkusowa odświeża i nawilża delikatną skórę wokół oczu.Połączenie tych dwóch faz po dokładnym wymieszaniu daje idealny efekt demakijażu.Płyn jest produktem bezzapachowym, pielęgnuje, nawilża i uelastycznia delikatną skórę wokół oczu 
Składniki aktywne zawarte w Płynie do demakijażu oczu i ust, które przyczyniają się do takiego działania to ; Rumianek, łagodzi podrażnienia,działa przeciwzapalnie i tonizująco.Witamina B5 - nawilża i zmiękcza naskórek, pobudza jego regenerację, poprawia kondycję skóry.
Sposób użycia : przed użyciem wstrząsnąć zawartość Płynu do demakijażu oczu ,do uzyskania jednolitej konsystencji , barwy. Następnie nawilżyć nim waciki kosmetyczne i delikatnie zmyć makijaż z oczu .

137002
No reviews
Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania