GAZETKI PROMOCYJNE

Gazetka promocyjna Bielenda professional

PROMO STYCZEŃ / LUTY / MARZEC 2019

Sprawdź jakie promocje przygotowała dla Ciebie Bielenda professional. W najnowszym magazynie PROMO między innymi: Najnowsze zabiegi w mocno przecenionych cenach. Artykuły eksperckie o Individual Beauty Terapy o Pielęgnacji skóry wrażliwej i wiele więcej. Kliknij w zjęcie magazynu i pobierz w formacie PDF na dowolne urządzenie. 

Gazetka promocyjna Apis  professional

STYCZEŃ / LUTY 2019

Zobacz co przygotował dla Was Apis Professional na początku 2019 roku! Pakiety, promocje, zestawy i wiele innych. Kliknij w zdjęcie gazetki i pobierz najnowszą gazetkę promocyją. 

Dostępne
Promocje

Apis Zestaw Masek algowych

APIS Professional
Dziś trzy maski w niższej cenie !!!!   Bo w Zestawie zawsze taniej !!!  Zestaw Maski algowe zawiera takie produkty jak : - Dotleniająca Maska algowa z aktywnym tlenem 250g - Maska algowa intensywnie nawilżająca 250g - Maska algowa zliofilizowanymi malinami 250g
Dostępne
Promocje

Apis- Zestaw dla cery z tendencją do...

APIS Professional
Teraz w niższej cenie !!!  To zestaw wysoko skoncentrowanych wspaniałych produktów  o bogatej zawartości składników aktywnych,które znajdą zastosowanie w niejednym zabiegu .aby zadbać o skórę Waszych klientów  borykających się z niedoskonałościami cery. Zestaw produktów dla cery z tendencją zmarszczek mimicznych, musicie poznać te produkty.   W skład...

Gazetka promocyjna Farmona professional

STYCZEŃ / LUTY 2019

Sprawdź co przygotowała dla Was Farmona Professional w swojej najnowszej dwumiesięcznej gazetce promocyjnej! Pakiety, promocje, zestawy i wiele innych. Kliknij w zdjęcie gazetki i pobierz najnowszą gazetkę promocyjną. 

Produkt dodany do listy
Produkty dodane do porównania